... ...

VetApp wyznacza nowe standardy. Jako pierwsza aplikacja na świecie, VetApp łączy kompleksowe wsparcie w pre-diagnozie, profilaktyce, pielęgnacji, dietetyce, poradach lifestylowych i bezpośrednim kontakcie z lekarzami weterynarii, bez konieczności wychodzenia z domu czy ograniczeń czasowych.

Od teraz, opiekunowie psów i kotów mogą cieszyć się nową jakością opieki, dzięki innowacyjnej aplikacji VetApp, powstałej w wyniku wielomiesięcznej współpracy z lekarzami weterynarii i ekspertami z branży. Ten przełomowy projekt, mający na celu sprostać wyzwaniom i potrzebom opiekunów zwierząt, nie tylko oferuje wsparcie w nagłych przypadkach, ale również codziennej opiece.

Niezwykłą funkcją aplikacji jest precyzyjna pre-diagnostyka dla wszystkich ras psów i kotów. Dzięki analizie objawów podanych przez opiekunów, VetApp identyfikuje potencjalne schorzenia, udostępniając w trybie natychmiastowym pre-diagnozę, a w przypadku takiej konieczności - online’owe konsultacje z lekarzami weterynarii. W nagłych sytuacjach system jest w stanie zasugerować natychmiastowy stacjonarny kontakt z lekarzem weterynarii, łącząc wiedzę i dostępność leczenia na światowym poziomie.

“Celem naszych działań jest wykorzystanie innowacji technologicznych do poprawy życia zwierząt domowych i wsparcia ich opiekunów. Współpracując z ekspertami z dziedziny weterynarii, VetApp stawia na edukację, prewencję i dostęp do wysokiej jakości informacji. Nasza misja jest jasna – chcemy dostarczyć narzędzie, które nie tylko reaguje na potrzeby zdrowotne zwierząt, ale również edukuje opiekunów, umożliwiając im świadome i odpowiedzialne podejście do opieki" - dr Mariusz Andrych, CEO VetApp.

Aplikacja w ramach podstawowej bezpłatnej wersji VetApp Free dostarcza intuicyjny interfejs, interaktywny kalendarz, 3 darmowe pre-diagnozy oraz dostęp do bazy wiedzy i porad ekspertów. Upgrade do Pakietu VetApp Standard pozwala na nielimitowaną liczbę profili zwierzaków, pre-diagnoz oraz rozszerzone możliwości dla najbardziej wymagających użytkowników, takie jak monitoring leczenia, plany dietetyczne czy zniżki na wideokonsultacje.

Dołączenie do VetApp jest niezwykle proste - wystarczy wejść w link VetApp, założyć konto ustawiając nazwę użytkownika i hasło oraz podać adres mailowy. Aplikacja jest dostępna z poziomu desktop i mobile. W ramach launchu VetApp oferuje promocyjną cenę w kwocie 5,90 PLN za miesiąc lub 59 PLN za rok w pakiecie VetApp Standard.

“VetApp jako pierwsza technologia w Polsce w oparciu o aktualne przepisy prawa umożliwia kontakt lekarza z opiekunem zwierzęcia za pomocą wideo. To przełomowe rozwiązanie dedykowane jest osobom, które mają utrudnioną możliwość kontaktu z ekspertami weterynarii na co dzień i łatwiej im porozmawiać zdalnie za pomocą telefonu czy komputera” - Agnieszka Łyp - Chmielewska, adwokat, Psi Paragraf, Koci Paragraf.

Dla kogo jest VetApp?

Aplikacja VetApp z jednej strony adresowana jest do każdego, kto pragnie zapewnić swoim psom i kotom najlepszą możliwą opiekę. Technologia ta jest szczególnie cenna dla nowych opiekunów, którzy mogą potrzebować wsparcia w nawigacji po złożonych aspektach opieki nad zwierzętami domowymi oraz dla właścicieli zwierząt, którzy chcą zadbać o swoje zwierzaki w najlepszy możliwy sposób, poprzez szybkie, profesjonalne i niezwykle precyzyjne zdiagnozowanie potencjalnych objawów choroby oraz ekspresowy kontakt online z lekarzem weterynarii.

Z drugiej strony VetApp skierowany jest również do lekarzy weterynarii - posiada dedykowany panel diagnostyczny, rozbudowaną bazę wiedzy, funkcje wirtualnego asystenta oraz monitoring leczenia z możliwością wideokonsultacji. To przełom w dziedzinie weterynarii i ogromy krok w kierunku poprawy dobrostanu zwierząt domowych.

Źródło informacji: VettApp