header portal

 

 

 

poniedziałek, 05 sierpień 2019 16:17

Konkurs fotograficzny "To wydarzyło się naprawdę"

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fundacja Dorastaj z Nami razem z Defence24 Sp. z o.o. zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „To wydarzyło się naprawdę”.  Mogą w nim wziąść  udział  żołnierze, policjanci, strażacy i inni funkcjonariusze służb publicznych i pracownicy cywilni tych służb oraz osoby, które zakończyły swoją „przygodę” ze służbami.

Celem konkursu  jest: 

-popularyzowanie bohaterskich (żołnierskich, strażackich, policyjnych, innych funkcjonariuszy) postaw prezentowanych podczas udziału w misjach poza granicami państwa, a także w czasie wykonywania zadań i obowiązków służbowych w kraju;

-zainteresowanie uczestników konkursu tematyką związaną z pamięcią o współczesnych bohaterach;

-prezentowanie patriotycznych i obywatelskich postaw żołnierzy i funkcjonariuszy w służbie dla państwa i społeczeństwa;

-prezentowanie niezapomnianych wspomnień z okresu służby, opowieści o ludziach, którzy sami nie czują się bohaterami;

-uaktywnienie uczestników konkursu w działaniach artystycznych, wyłonienie najlepszych prac fotograficznych, dla których inspiracją są wydarzenia z czasu realizacji szczególnych zadań przez wojsko, policję, straż pożarną i inne formacje w służbie w kraju i poza granicami naszego państwa.

Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu do 3 fotografii.  Fotografie w wersji elektronicznej (rozdzielczość 1920×1080) w formacie JPG, JPEG, TIFF, RAW, o rozmiarze pliku 20 mb należy przesłać na adres e-mail Fundacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na adres e-mail Defence24: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie do dnia 30 września 2019 roku do godziny 23.59.

Informacje na temat Konkursu można uzyskać pod numerami telefonów: 602 767 879 w Fundacji oraz 695 854 204 w Defence24.pl.

Wszystkie nadesłane zdjęcia w kategorii fotografia artystyczna lub reporterska  zostaną ocenione przez Radę Artystyczną i wykorzystane do wykonania kalendarzy. Mogą posłużyć także do stworzenia albumu fotograficznego, innych publikacji, wystaw a także zostać użyte do kampanii społecznych w mediach.

 

Więcej informacji o konkursie, w tym regulamin dostępny jest na stronie Fundacji  >>>

https://dorastajznami.org/konkurs/

 

 

Czytany 74 razy

Skomentuj

WYSZUKIWARKA

   

SONDA