header portal

 

 

 

wtorek, 06 sierpień 2019 05:53

Nowa główna księgowa WIM

Napisane przez WIM
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wojskowy Instytut Medyczny ma nowego głównego księgowego. Od 1 sierpnia 2019 r. funkcje tę pełni Danuta Kowalczyk. To absolwentka wydziału ekonomii Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Stanowiska głównego księgowego piastuje od prawie 20 lat. Pracowała w firmach prywatnych, a przez ostatnie dwa lata -w podmiocie medycznym.

- Pani Danuta Kowalczyk wnosi do wojskowego szpitala na Szaserów obszerną wiedzę w zakresie przepisów podatkowych, najnowszych standardów rachunkowości i rozliczeń finansowych oraz umiejętności w zakresie koordynacji finansowej złożonych projektów. Preferuje bieżący kontakt w sprawach służbowych i pomoc w wypracowaniu rozwiązań służących efektywnej realizacji zadań merytorycznych, przy zapewnieniu zgodności z przepisami – powiedział Sławomir Pączek, zastępca dyrektora ds. finansowych WIM.

Przedstawiając pracownikom nową Główną Księgową, dyr. Pączek stwierdził, że w jej osobie kierownictwo WIM zyskuje olbrzymie wsparcie w zakresie kontroli kosztów bieżących i bezpieczeństwo w zakresie realizacji obowiązków publiczno-prawnych.

żródło: WIM

CV głównej księgowej >>>

 

 

Czytany 287 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 sierpień 2019 06:12

Skomentuj

WYSZUKIWARKA

   

SONDA