header portal

 

 

 

×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images
sobota, 10 sierpień 2019 07:17

Bieg morskiego komandosa 2019 r. Start za ok. 3 tygodnie

Napisane przez Marta Wieteska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

To już tradycja! 1 stycznia o godzinie 12.00 ruszyły zapisy na NAJBARDZIEJ EKSTREMALNY BIEG TERENOWY W POLSCE! Przed nami kolejna i jednocześnie wyjątkowa X edycja legendarnego Biegu Morskiego Komandosa im. Gen. Broni Włodzimierza Potasińskiego. Bieg odbędzie się w ostatni weekend sierpnia tj. 31.08-01.09.2019 w Adventure Park Gdynia Kolibki.

Impreza ta mocno i na stałe wpisał się do kalendarza imprez biegowych i z roku na rok poznajemy kolejnych twardzieli wśród największych twardzieli!!! Odważ się i dołącz do grona najlepszych! X edycja Biegu Morskiego Komandosa będzie ponad wszelką wątpliwość WYJĄTKOWA! To nie będzie tylko bieg z przeszkodami, to będzie wyzwanie, test siły charakteru i umiejętności pracy w zespole! Impreza kierowana jest do szerokiego grona sportowego oraz militarnego, czyli najwytrwalszych żołnierzy, biegaczy, a przede wszystkim twardzieli gotowych spróbować swoich sił na bardzo terenowej trasie urozmaiconej licznymi przeszkodami.

W sobotę 31 sierpnia pierwszy start odbędzie się przed świtem, o godzinie 4 .45 - kategoria Hard Historyczny w pełnym umundurowaniu i z karabinami ćwiczebnymi. Następnie starty w kolejnych 7 kategoriach indywidualnych i zespołowych na trasach Sprint - 11 km oraz Hard 22 km.

Niedziela 1 września to wyzwania dla najmłodszych - Bieg Małego Komandosa w kategoriach wiekowych 3 16 lat, na dystansach 0,2 - 2,5 km; Atmosfera szalonej rywalizacji dzieci na terenowej trasie pełnej "komandoskich" przeszkód udziela się rodzicom i kibicom, jest na prawdę na co popatrzeć! Ostatnim etapem BMK jest Operacja Rekrut "Dorwać Komandosa". Tutaj na 7 km trasy poza elementami komandoskiego toru przeszkód, zawodnicy mają dodatkowe zadanie - dorwać dwóch uciekających komandosów, którzy startują 2 minuty przed całą stawką.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do tworzenia legendy wraz z nami! Udział w takim wydarzeniu to doskonała promocja wśród odwiedzających naszą stronę internetową i profile w mediach społecznościowych oraz docelowo wśród bezpośrednich uczestników imprezy. Zapraszamy do kontaktu celem omówienia warunków współpracy. Ry

 

Czytany 312 razy

Skomentuj

WYSZUKIWARKA

   

SONDA