header portal

 

 

 

poniedziałek, 16 wrzesień 2019 20:13

Rekrutacja na IV Terapeutyczne Warsztaty Malarsko – Fotograficznych dla weteranów i ich rodzin

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fundacja „Nikt nie zostaje” w dniach: 4-14 października 2019 r. organizuje w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach IV Terapeutycznych Warsztatów Malarsko – Fotograficznych dla weteranów i członków ich rodzin.

Zgodnie z regulaminem zamieszczonym na stronie Fundacji, w warsztatach weźmie udział 20 beneficjentów – po 10 w grupie malarskiej i fotograficznej.

Kandydaci do udziału w warsztatach nie muszą legitymować się udokumentowanymi uzdolnieniami artystycznymi. Warunkiem ich udziału w tym projekcie jest jednak posiadanie statusu weterana lub weterana poszkodowanego w misjach poza granicami kraju lub członka ich najbliższej rodziny (mąż, żona, dziecko).

Należy podkreślić, że koszty zajęć programowych oraz zakwaterowania i wyżywienie uczestników warsztatów w całości pokrywa Fundacja „Nikt Nie Zostaje”.

Fundacja prosi osoby zainteresowane o zapoznanie się z warunkami rekrutacji i wypełnienie formularza zgłoszeniowego (wraz z niezbędnymi oświadczeniami) oraz przesłanie skanów pocztą elektroniczną w terminie do 30 września br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty są do pobrania na stronie internetowej Fundacji „Nikt nie zostaje”

zdjęcie: Fundacja "Nikt nie zostaje" ( wystawa prac w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie)

Czytany 115 razy

Skomentuj

WYSZUKIWARKA

   

SONDA