header portal

 

 

 

sobota, 28 wrzesień 2019 08:24

Apel o pomoc dla rodziny śp. Pawła

Napisane przez IU
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nagła śmierć przedwcześnie zabrała z grona pracowników Inspektoratu Uzbrojenia Pawła Czapskiego, kierownika Wydziału Księgowości i Sprawozdawczości w Pionie Głównego Księgowego w Inspektoracie Uzbrojenia w Warszawie.

Mimo młodego wieku, pełen energii i chęci do życia, Paweł w dniu 19 września 2019 r., w drodze do pracy, w bliskiej odległości od swojego domu, dostał rozległego zawału serca.

Odszedł od nas wspaniały i dobry człowiek, sumienny i koleżeński. Jego życzliwość i serdeczność wobec innych czyniły z niego osobę powszechnie lubianą i szanowaną w naszej instytucji.

Brakuje słów, które mogłyby oddać ogrom tej tragedii i wyrazić cierpienie jego żony Marty oraz ich dwójki dzieci: 6-letniego Aleksandra i 3-letniej Alicji. Nie jest w ludzkiej mocy umniejszyć ich bólu i udręki. Jedyne co możemy zrobić, to wykazać solidarność z pogrążoną w rozpaczy rodziną i wesprzeć finansowo Martę i dzieci w tym najtrudniejszym momencie ich życia.

 W związku z dramatem rodziny śp. Pawła zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wpłatę środków, które zostaną przeznaczone na pomoc dla jego żony Marty i ich dwójki dzieci. Każda wpłata, choć na chwilę pozwoli zabezpieczyć finansową przyszłość tej rodziny.

Środki pieniężne na ten cel można wpłacać na konto:

Caritas Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego
ul. Długa 13/15, 00-238 Warszawa
Nr rachunku: 31 1240 1138 1111 0010 0687 3166
Tytułem: Paweł Czapski

Zbiórka prowadzona jest do 31.12.2019 r. W ramach wpłaty przez jedną osobę można przekazać środki do kwoty 4902 zł, jako kwotę korzystającą ze zwolnienia od podatku od spadków i darowizn.

 źródło: Inspektorat Uzbrojenia 

 

Czytany 343 razy

Skomentuj

WYSZUKIWARKA

   

SONDA