header portal

 

 

 

czwartek, 03 październik 2019 18:05

Pożegnanie z mundurem w LAW

Napisane przez Emilia Cuch
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Władze Uczelni wraz z kadrą i pracownikami Lotniczej Akademii Wojskowej 30 września br. uroczyście pożegnali płk. dr. hab. inż. Norberta Grzesika, który po przesłużeniu 25 lat 1 miesiąca i 15 dni zakończył zawodową służbę wojskową.

Rektor–Komendant gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk podziękował za służbę na rzecz Lotniczej Akademii Wojskowej oraz podkreślał osiągnięcia i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

 Cieszę się ogromnie, że mimo, iż żegna się Pan z mundurem, nie rozstaje się Pan ze "Szkołą Orląt". Lądowanie z munduru do cywila będzie więc łagodne. Niech refleksja odnośnie czasu spędzonego w wojsku będzie pozytywnym bilansem życia. Ogromnie dziękuję za nasze wspólne doświadczenia i liczę na więcej! Życzę Panu jak najwięcej nowych możliwości rozwoju naukowego! Cieszę się bardzo, że będziemy dalej współpracować i razem dbać o rozwój naszej Akademii.

Pułkownik Norbert Grzesik  podziękował wszystkim zebranym na uroczystości za przybycie i ciepłe słowa. Jednocześnie podkreślił, że służba w legendarnej Szkole Orląt była dla niego przyjemnością i zaszczytem. 25 lat to jest bardzo dlugi okres czasu, dlatego też żegnam się z mundurem z ogromnym wzruszeniem. Dziękuję za zaufanie i walczę dalej. Czuję się ogromnie wyróżniony, że będę mógł dalej pracować na rzecz Lotniczej Akademii Wojskowej.

Słowa podziękowania za poświęcenie i ogromne zaangażowanie w powierzone zadania złożyli również Zastępca Szefa Katedry Taktyki i Uzbrojenia ppłk dr inż. Andrzej Truskowski oraz Prodziekan ds. wojskowych ppłk dr inż. Robert Czapla.

Końcowym akcentem uroczystości był wpis do Księgi Pamiątkowej Lotniczej Akademii Wojskowej oraz wykonanie wspólnego zdjęcia.

żródło: LAW

 

Czytany 691 razy

Skomentuj

WYSZUKIWARKA

   

SONDA