header portal

 

 

 

środa, 09 październik 2019 18:13

Zaskakujące wyznania posła Gryglasa z klubu PiS. Dezubekizacja polskich żołnierzy i samorząd dziennikarski, który będzie „eliminował czarne owce”

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

- Nie znam dokładnie planów resortu, ale być może ta sprawa zostanie rozwiązana - tak poseł Zbigniew Gryglas odpowiedział na pytanie, czy rząd PiS w trakcie nowej kadencji obejmie wojsko ustawą dezubekizacyjną. Przyznał, że sam zagłosowałby za takimi przepisami. Opowiedział także, czym zajmował się będzie samorząd dziennikarski.

W odpowiedzi na pytanie prowadzącego rozmowę Witolda Jurasza, czy PiS obawia się reakcji społecznej na wprowadzenie przepisów obniżających emerytury wojskowym, stwierdził: - Nie znam dokładnych planów resortu, ale być może w kolejnej inicjatywie ta sprawa zostanie rozwiązana.

- Ja tak to sobie wyobrażam, choć nie mam wiedzy, czy tak się stanie - dodał Gryglas.

Źródło: wojskonews.pl 

Więcej  >>>

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zaskakujace-wyznania-posla-gryglasa-z-klubu-pis-dezubekizacja-polskich-zolnierzy-i/5hcmjfb

 

Czytany 236 razy

2 komentarzy

  • Link do komentarza Gość czwartek, 10 październik 2019 11:27 napisane przez Gość

    Bujną wyobraźnię ma pan poseł

  • Link do komentarza marko czwartek, 10 październik 2019 08:24 napisane przez marko

    jakoś nie słyszę stanowiska PAD i Błaszczaka, czyżby Gryglas nieopatrznie wyszedł przed szereg i powiedział to co dla pisuarów jest oczywiste. Niestety nie te wymienione osoby będą decydować, decyzję podejmie zwykły poseł z Żoliborza, a póki co zapewne martwi się gdzie Macierewicz ukrył materiały i nagrania ze sprawy "Buś" (przecieki z WSI do PC), które przewiózł z archiwum SKW do Biura Bezpieczeństwa Narodowego, a później ślad po nich zaginął. Prokuratura umorzyła śledztwo :-(

Skomentuj

WYSZUKIWARKA

   

SONDA