header portal

 

 

 

×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images
poniedziałek, 08 lipiec 2019 19:08

Charytatywny festyn z parą prezydencką i mazowieckimi policjantami

Napisane przez policja.pl
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kilka tysięcy osób wzięło udział w pikniku rodzinnym w Brańszczyku, który zainaugurował akcję charytatywną "Pomagam z radością" zorganizowaną przez Zgromadzenie Zakonne Małe Dzieło Boskiej Opatrzności - Orioniści Prowincja Polska. Patronat nad akcją objęła para prezydencka Andrzej Duda oraz Agata Kornhauser-Duda. Na festynie nie mogło także zabraknąć mazowieckich policjantów.

Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie oraz Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu przygotowały dla widzów wiele atrakcji i konkursów z wiedzy dotyczącej m.in. bezpieczeństwa nad wodą oraz w ruchu drogowym. Na stanowisku Laboratorium Kryminalistycznego KWP wszyscy chętni mogli zobaczyć, jak zbiera się odciski. Ogromne zainteresowanie wzbudził pokaz tresury psów służbowych oraz nowe bmw mazowieckiej drogówki, w którym każdy uczestnik pikniku mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. A osoby, które zainteresowane były służbą w Policji mogły dowiedzieć się, jak wstąpić w szeregi KWP zs. w Radomiu.

Stoisko przygotowane przez mazowieckich policjantów odwiedziła para prezydencka, którą mundurowi obradowali odblaskami. A za zabezpieczenie sobotniego festynu "Pomagamy z radością" policjantom osobiście podziękował prezydent Andrzej Duda.

źródło: policja.pl 

Czytany 189 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 lipiec 2019 19:48

Skomentuj

WYSZUKIWARKA

   

SONDA