... ...

Piotruś bardzo lubi bawić się klockami lego. Zbudował lotniskowiec. „Żeby tata miał gdzie w tym niebie wylądować”. Tata Piotrusia był strażakiem, zginął na służbie. 

Matylda nie poznała swojego Taty. Wieczorami zamiast słuchać bajek, ogląda zdjęcia Taty. Był żołnierzem-saperem. Zginął zanim dziewczynka się urodziła.

Kiedy ktoś pytał małego Kubę, gdzie jest jego Tata, to zaraz podpełzał do ściany  i wskazywał na zdjęcie. Nigdy Taty nie poznał. Jego Tata, policjant, zginął na tydzień przed narodzinami Kuby.

Piotrek, Matylda i Kuba, to troje ze 146 dzieci strażaków, żołnierzy i policjantów, którymi obecnie opiekuje się Fundacja Dorastaj z Nami. Bardzo potrzebują naszej pomocy, aby żyć dalej. To zapewni im wsparcie psychologiczne po śmierci Taty, pomoc w nauce i opiekę naszych doradców edukacyjnych.

Pomóż, by chciało im się żyć. Przekaż 1,5 proc. podatku dla dzieci Bohaterów

Nie zwrócimy dzieciom Taty, ale wiemy jak ukoić ich ból i wiemy jak pomóc im bezpiecznie dorastać. Twoje 1,5 proc. dla podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami sprawi, że dzieci dotknięte taką tragedią dostaną opiekę - pomoc psychologiczną, finansowanie nauki, ale także poczucie, że życie ich rodziców poświęcone innym, zostało docenione. Przekazanie 1,5% podatku jest bardzo łatwe. Wystarczy wpisać nasz nr KRS 0000361265 w swój PIT.