header portal

 

 

 

niedziela, 02 czerwiec 2019 17:43

Pożeganie z mundurem w DGW

Napisane przez DGW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Sali Tradycji Dowództwa Garnizonu Warszawa odbyła się uroczysta zbiórka zorganizowana w związku z pożegnaniem ppłk. Marka Pawłowskiego oraz st. chor. szt. Grzegorza Kwiatkowskiego.

W ceremonii wziął udział gen. bryg. Robert Głąb, dowódca Garnizonu Warszawa wraz ze swoim zastępcą płk. Romanem Januszewskim, a także kadrą i pracownikami resortu obrony narodowej DGW. 

Ppłk Marek Pawłowski ukończył m.in. Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Łączności w Zegrzu oraz Politechnikę Warszawską. W Dowództwie służył 21 lat. Przed stołecznym garnizonem zdobywał doświadczenie zawodowe m.in. w 1 Batalionie Zabezpieczenia. Odchodzi na emeryturę po 32 latach służby.

St. chor. szt. Grzegorz Kwiatkowski służbę w DGW rozpoczął w 2010 roku. Wcześniej zawodowo realizował się m.in. 10 Pułku Samochodowym, Składnicy Logistycznej GW oraz Oddziale Zabezpieczenia. Cenne doświadczenia zdobył także służbą na Wzgórzach Golan w Syrii, w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego. Absolwent m.in. Wojskowej Akademii Technicznej. Po 35 latach służby żegna się z mundurem.

Gen. bryg. Robert Głąb podziękował żołnierzom za dotychczasową pracę i zaangażowanie, życząc im pomyślności w realizacji wszelkich planów.

źródło: DGW

 

Czytany 1416 razy

Skomentuj

 

rekrutacja i kandydacikategoria

      

      

Powitanie

 

      

      

      

WYSZUKIWARKA

PRZEGLĄD MEDIÓW

   

SONDA