header portal

 

 

 

wtorek, 11 czerwiec 2019 06:05

Prośba o pomoc dla rodziny żołnierza Pułku Ochrony

Napisane przez DGW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

25 maja 2019 roku, we wczesnych godzinach porannych, śmiertelnemu wypadkowi komunikacyjnemu uległ żołnierz Pułku Ochrony szer. Konrad Jopek.

Jako wartownik pododdziału ochrony udawał się tego dnia do wykonania zadania bojowego jakim jest pełnienie służby wartowniczej.

Przedwczesna, tragiczna śmierć zabrała z naszych szeregów wzorowego żołnierza, kolegę, dla którego służba wojskowa była prawdziwym powołaniem i zaszczytem, wypełniającego swoje obowiązki z poświęceniem i oddaniem.

Środowisko naszej jednostki wojskowej przyjęło wiadomość o śmierci naszego kolegi z ogromnym żalem i poczuciem wielkiej straty. Szeregowy Konrad Jopek był młodym żołnierzem, pełnym nadziei, zapału i planów na przyszłość.

Ból i cierpienie towarzyszą rodzinie naszego kolegi, rodzicom, rodzeństwu, jego partnerce życiowej i dziecku. Osierocony został 1,5 roczny syn Dorian.

Nic nie jest w stanie ukoić żalu po tak wielkiej stracie. Jedyne, co można w tej smutnej chwili zrobić, to wspomóc finansowo rodzinę zmarłego w najcięższym momencie życia.

Zwracamy się z prośbą do każdego o wpłatę środków dla partnerki zmarłego żołnierza Luizy i ich dziecka. Każda, nawet najmniejsza wpłata będzie dla nich wielką pomocą. Nie zostawiajmy ich w potrzebie.

 Środki na ten cel można wpłacać na konto  Caritas Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego

ul. Długa 13/15 00-238 Warszawa

nr rachunku: 31 1240 1138 1111 0010 0687 3166

tytułem: Dorian Jopek

Zbiórka prowadzona jest do dnia 30.06.2019 r.

W ramach wpłaty przez jedną osobę można przekazać środki do kwoty 4902 zł, jako kwotę korzystającą ze zwolnienia od podatku od spadków i darowizn.

 

Czytany 341 razy

Skomentuj

 

rekrutacja i kandydacikategoria

      

      

Powitanie

 

      

      

      

WYSZUKIWARKA

PRZEGLĄD MEDIÓW

   

SONDA