... ...

5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej zaprasza dzieci do wspólnego świętowania! Już we wtorek, 4 czerwca w ciechanowskich koszarach odbędzie się Dzień Dziecka. Nie zabraknie gier, zabaw, malowania twarzy, pokazów i słodkiej niespodzianki dla każdego. Rozpoczęcie o godzinie 9:00.

Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się we wtorek (4 czerwca br.) na terenie ciechanowskich koszar przy ul. Wojska Polskiego 54. Rozpoczynamy o godzinie 9:00 i bawimy się do godziny 12:00. 

Dla najmłodszych gości przygotujemy wiele atrakcji, m.in.:
•    pokaz wyszkolenia psów,
•    saperskie szukanie cukierków,
•    malowanie twarzy,
•    gry i zabawy,
•    punkt małego medyka.

Wszyscy zaangażowani w organizację Dnia Dziecka w 5MBOT, staną na wysokości zadania i sprawią, że czas upłynie miło zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Na placu apelowym ciechanowskich koszar pojawi się sprzęt i wyposażenie żołnierzy, policjantów, strażaków. Stoiska promocyjne wystawią m.in. WCR Ciechanów, Urząd Celny, ZHP Ciechanów, Licea Ogólnokształcące: CN-B Feniks i PUL.

Podobnie jak w roku ubiegłym współorganizatorem Dnia Dziecka w 5 Mazowieckiej Brygadzie OT jest Prezydent Miasta Ciechanów, który zapewnił małym gościom słodką niespodziankę i saturator z ciechanowską kranówką. 

5 MBOT zaprasza do udziału wszystkie szkoły, przedszkola oraz dzieci wraz z opiekunami. Gwarantujemy dobrą zabawę, szczyptę nauki i niezapomniane wspomnienia. 

kpr. Elżbieta Obrębska