wtorek, 16 kwiecień 2019 17:42

Grupa WB na targach ASDA

Napisane przez TB
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

W Splicie zakończyły się targi ASDA – Adriatic Sea Defense & Aerospace 2019. 

Podczas wystawy GRUPA WB prezentowała na stoisku rozwiązania w obszarze obronności – pokładowy zestaw urządzeń łączności wewnętrznej FONET oraz system bezzałogowy klasy mini FLYEYE.

Reprezentanci Grupy odbyli szereg spotkań z uczestnikami targów, przedstawicielami chorwackich Sił Zbrojnych oraz członkami oficjalnych delegacji. Stoisko Grupy WB odwiedził także Attaché Obrony Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacji płk Tomasz Góra.

Zwiedzający mogli również zapoznać się z rozwiązaniami dla sektora bezpieczeństwa publicznego, projektowane przez Grupę. Była to przede wszystkim Platforma Integracji Komunikacji – PIK, pozwalająca na wykorzystanie przez użytkownika posiadanych urządzeń do przesyłu i obróbki danych i zapewniająca mu natychmiastową zdolność wymiany głosu i danych pomiędzy członkami zespołu, oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania wykorzystywane w zakresie transportu drogowego – PolCam Smart Eye ATLES – zaawansowany system monitoringu ruchu drogowego wyposażony w najnowsze radary i lasery skanujące w technologii 3D oraz MSARO – mobilne rozwiązanie do rozpoznawania numerów rejestracyjnych i modelu pojazdu. Rozwiązania te, dobrze znane chorwackim służbom mundurowym, od lat z sukcesem służą lokalnej policji, którą GRUPA WB w systemy rejestracji wykroczeń w ruchu drogowym.

W maju br. dostarczone zostały 32 fotoradary Smart Eye, a w przygotowaniu jest kolejna dostawa 18 sztuk na koniec 2019 roku. GRUPA prowadzi również działania dostawy stacjonarnych urządzeń instalowanych na Autostradach w Chorwacji.

źródło: WB

 

 

Czytany 668 razy

Skomentuj

WYSZUKIWARKA

   

SONDA