header portal

wtorek, 04 grudzień 2018 09:51

Generał Różański: powinniśmy mocno mówić o tym, co jest istotne dla państwa 

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Ludzie, w których zainwestowano ogromne pieniądze, którzy mają ogromne doświadczenie w kraju i za granicą, powinni wypowiadać się tak, aby można było skorzystać z ich doświadczenia - powiedział w "Rozmowie Piaseckiego" generał Mirosław Różański, były Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych. Odniósł się w ten sposób do apelu emerytowanych generałów, by "nie zmarnować zdobytej niepodległości". Emerytowani generałowie apelują: nie dajmy zmarnować zdobytej niepodległości Ponad 200... czytaj dalej » Ponad 200 emerytowanych generałów wojska, służb specjalnych i służb mundurowych podpisało się pod apelem z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wśród nich między innymi generał Mirosław Różański. Swoje słowa wojskowi skierowali przede wszystkim do służących nadal kolegów. "Nie dajmy zaprzepaścić osiągnięć III RP, nie dzielmy Polaków, nie dajmy zmarnować zdobytej niepodległości" - zaapelowali.

(http://www.tvn24.pl) >>>

https://www.tvn24.pl/general-miroslaw-rozanski-trzeba-mocno-mowic-o-tym-co-istotne-dla-panstwa,889324,s.html

Czytany 265 razy

1 komentarz

  • Link do komentarza szarak wtorek, 04 grudzień 2018 15:06 napisane przez szarak

    Kolejny "fejsbukowy" generał, który się wziął i obraził, po czym przeszedł do rezerwy. I dopiero wtedy zrobił się cholernie odważny. Jak Ratlerek na balkonie w stosunku do innych psów dwa piętra niżej.
    Ciekawe skąd się wziął ten bardach w SZ RP? Kapitanowie i sierżanci do tego doprowadzili? Dzielni, mądrzy, doświadczeni generałowie i pułkownicy (admirałowie i komandorzy) "chcieli" i "wiedzieli jak", tylko ci rzeczeni oficerowi młodsi wszystko zje...bali !
    Napatrzyłem się na generałów, admirałów i resztę "elyty". Widziałem jak zachowują się przy pajacach z Wiejskiej. Nawet im powieka nie drgnie podczas wysłuchiwania kolejnych pomysłów tych pacanów. Dlaczego wtedy nie przypieprzą pięścią w stół i nie powiedzą "Basta!"? Potrafią tylko puszyć się i napinać w TVN24. Żenada.

Skomentuj

Wyszukaj w artykułach

SONDA