header portal

piątek, 04 styczeń 2019 07:10

Zmiana dowódcy w Centrum Eksperckim Policji Wojskowych NATO w Bydgoszczy

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 31 grudnia 2018 r. w Bydgoszczy odbyła się uroczystość przekazania obowiązków Dyrektora Centrum Eksperckiego Policji Wojskowych NATO (NATO Military Police Centre of Excellence - NATO MP COE). Płk dypl. Grzegorz Wasielewski przekazał obowiązki ppłk. Mirosławowi Łabęckiemu, który w dniu przejęcia obowiązków został mianowany na stopień pułkownika.

To był zaszczyt służyć w Centrum od samego początku jego powstania, otoczony oddanymi, zafascynowanymi swoją pracą ludźmi, dla których praca i służba w Centrum zawsze była pasją. Gdy zaczynałem ten projekt, czyli przeszło osiem lat temu, włączając w to okres, kiedy pełniłem funkcję Dyrektora, był to dla mnie czas wielu nieustających wyzwań, ale także radości i koleżeństwa. Teraz, kiedy czas mojej służby w Centrum dobiega końca, jestem usatysfakcjonowany z efektów, które razem osiągnęliśmy - podkreślił ustępujący ze stanowiska Dyrektora NATO MP COE płk dypl. Grzegorz Wasielewski.

Nowy dowódca centrum wcześniej pełnił służbę  na stanowisku szefa wydziału i szefa sekcji  oddziału edukacyjnego i szkoleniowego. 

Uroczystość przekazania dowodzenia odbyła się na terenie NATO MP COE w Bydgoszczy, w obecności wszystkich żołnierzy i pracowników ośrodka. Ry

Zdjęcie: NATI MP COE  (FB)

Czytany 648 razy

Skomentuj

Wyszukaj w artykułach

SONDA