header portal

poniedziałek, 11 luty 2019 21:07

Gen. dyw. ws. spocz. Pacek o konferencji bliskowschodniej: Niefortunne posunięcie

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Ktoś trzymając nas za rękę wpycha nasz palec między drzwi i ten ktoś to są Stany Zjednoczone. Jest to niefortunne posunięcie ze strony naszego wielkiego przyjaciela – Ameryki. Można by było to rozegrać inaczej” – tak organizację konferencji bliskowschodniej w Polsce ocenił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM generał dywizji Wojska Polskiego w stanie spoczynku Bogusław Pacek.

Marcin Zaborski pytał swojego gościa, czy Amerykanie spojrzą przychylnym okiem na pomysł zbudowania bazy militarnej w Polsce po organizacji przez nasz kraj konferencji bliskowschodniej. Myślę, że nie, ponieważ dla Amerykanów nie jesteśmy aż tak istotnym państwem na scenie światowej. Mam wrażenie - po bardzo wielu różnych posunięciach m.in. pani ambasador w Polsce, po różnych negocjacjach zbrojeniowych - że odgrywamy pewną rolę w polityce amerykańskiej, ale raczej Stany Zjednoczone postrzegają nas jako państwo, które w sposób naturalny wykonuje wolę Waszyngtonu - odpowiedział wojskowy.

Źródło: www.wojskonews.pl 

https://www.rmf24.pl

Czytany 136 razy

1 komentarz

  • Link do komentarza Józek Kowalczuk wtorek, 12 luty 2019 06:53 napisane przez Józek Kowalczuk

    Od dawna, a szczególnie w ostatnich trzech latach, jesteśmy wycieraczkami amerykanów i żydów. Widać było (w przekazach TV) jak traktowany jest (niestety) Prezydent RP podczas ostatniego spotkania z rudym klownem. Amerykańska baba w Polsce wydaje polecenia rządzącym, a żydzi piszą nam ustawy. Na dodatek matoły na siłę chcą wojskowych baz amerykańskich bandytów w Polsce. Czyżby to Państwo, Polska, istniało tylko teoretycznie?

Skomentuj

 

rekrutacja i kandydacikategoria

      

      

Powitanie

      

      

      

Wyszukaj w artykułach

PRZEGLĄD MEDIÓW

SONDA