header portal

sobota, 23 luty 2019 07:32

Zmiany kadrowe w Dowództwie Generalnym

Napisane przez DG RSZ
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych gen. broni Jarosław Mika, w obecności kierowniczej kadry pożegnał żołnierzy kończących służbę w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych oraz przywitał nowo przybyłych.

Zbiórka była okazją do pożegnania żołnierzy oraz przywitania nowoprzybyłych oficerów, a także wręczenia aktów mianowania żołnierzom wyznaczonym na wyższe stanowiska służbowe. Na stanowiska służbowe w innych instytucjach i jednostkach wyznaczono pięciu żołnierzy, a akty mianowania na wyższe stanowiska wręczono czterem oficerom.

Zwracając się do nowomianowanych oficerów, pogratulował im awansu, podkreślając, że jest to efekt ich pracy, a przybyłym zagwarantował, że w DG RSZ, obowiązków z pewnością nie zabraknie i życzył jak najszybszej adaptacji na nowych stanowiskach. „

W dalszej kolejności głos zabrał kmdr por. Radosław Maślak, który w imieniu własnym oraz odchodzących z Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych żołnierzy podziękował za czas spędzony w Dowództwie, a także wsparcie ze strony współpracowników i życzliwą atmosferę z jaką spotykał się na co dzień pełniąc służbę w Dowództwie.

Uroczystość zakończyła się dokonaniem wpisów do księgi pamiątkowej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych przez ubywających oficerów, wykonaniem pamiątkowych fotografii oraz złożeniem osobistych podziękowań odchodzącym i gratulacji mianowanym na wyższe stopnie wojskowe przez zebranych na uroczystości oficerów, podoficerów i pracowników RON.

żródło:  DG RSZ

Czytany 1595 razy

Skomentuj

Wyszukaj w artykułach

SONDA