wtorek, 02 kwiecień 2019 13:56

Policja zamówiła kamizelki kamuflowane

Napisane przez Ry
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Lubawa zrealizuje kolejne zamówienia na dostawę kamizelek kuloodpornych dla Komendy Głównej Policji na podstawie umowy ramowej.

Spółka w komunikacie poinformowała o zawartych w marcu kolejnych dwóch umowach wykonawczych na dostawę kamizelek kamuflowanych, o wartości 1,2 mln zł każda.  Do tej pory, w ramach umowy ramowej, Lubawa S.A. podpisała zamówienia na dostawę 4 tys. kompletów kamizelek na łączną kwotę 4,7 mln zł.

- Górny pułap umowy ramowej to 20 tys. kompletów kamizelek, przy czym obecnie nie znamy łącznej wartości sprzedaży, jaka przypadnie Lubawie w drodze kolejnych zamówień wykonawczych, o które starać będzie się też jeszcze jeden podmiot.  – skomentował Marcin Kubica, prezes Lubawa S.A.

Kamizelka chroni użytkownika przed pociskami / odłamkami wystrzeliwanymi z broni strzeleckiej oraz uderzeniami ostrymi przedmiotami (nóż / szpikulec). Przeznaczona  jest do skrytego noszenia bezpośrednio przy ciele, kamizelka posiada możliwość regulacji za pomocą nisko profilowych, naramiennych oraz bocznych zapięć rzepowych, które gwarantują pewne mocowanie oraz nie powodują uszkadzania odzieży wierzchniej, 

Jak informuje spółka, umowa ramowa obowiązuje do dnia 4 grudnia 2020 r.

Zdjęcie: Lubawa

Czytany 657 razy

Skomentuj